Liikmeskond

Akadeemikud

Jaan Aarik

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Olav Aarna

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Jaak Aaviksoo

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Jüri Allik

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Toomas Asser

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Dan Bogdanov

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Jaan Eha

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Jaan Einasto

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Jüri Engelbrecht

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Ene Ergma

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Krista Fischer

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Arvi Freiberg

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Maarja Grossberg-Kuusk

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Vladimir Hižnjakov

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Ülo Jaaksoo

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Jaak Järv

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Ain-Elmar Kaasik

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Anne Kahru

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Dimitri Kaljo

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Mart Kalm

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Mati Karelson

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Marco Kirm

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Kalle Kirsimäe

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Maarja Kruusmaa

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Jarek Kurnitski

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Mare Kõiva

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Urmas Kõljalg

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Jakob Kübarsepp

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Rein Küttner

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Maris Laan

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Agu Laisk

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Valter Lang

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Margus Lopp

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Enn Lust

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Ülo Mander

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Jüri Martin

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Andres Metspalu

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Lauri Mälksoo

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Leo Mõtus

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Ülo Niinemets

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Elmo Nüganen

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Karl Pajusalu

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Pärt Peterson

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Arvo Pärt

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Martti Raidal

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Tiina Randma-Liiv

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Anu Raud

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Anu Realo

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Jaan Ross

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Hando Runnel

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Huno Rätsep

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Toomas Rõõm

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Enn Saar

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Ellu Saar

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Peeter Saari

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Mart Saarma

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Valdur Saks

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Tarmo Soomere

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Marek Tamm

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Tiit Tammaru

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Tõnu-Andrus Tannberg

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Elmo Tempel

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Raimund-Johannes Ubar

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Raivo Uibo

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Jaan Undusk

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Veiko Uri

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Mart Ustav

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Tarmo Uustalu

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Gennadi Vainikko

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Urmas Varblane

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Eero Vasar

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Richard Villems

1. Astronoomia ja füüsika osakond

Jaak Vilo

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Dmitri Vinnikov

2. Informaatika- ja tehnikateaduste osakond

Martin Zobel

3. Bioloogia, geoloogia ja keemia osakond

Haldur Õim

4. Humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakond

Välisliikmed