Kontakt

Juhatus

PRESIDENT

Tarmo Soomere

Tel 644 2149
tarmo.soomere@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

ASEPRESIDENT

Arvi Freiberg

Tel 5645 3175
arvi.freiberg@ut.ee
Tartu ülikool
W. Ostwaldi 1, 50411 TARTU

ASEPRESIDENT

Mart Kalm

Tel 513 6274
mart.kalm@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

PEASEKRETÄR

Jaak Järv

Tel 502 8329, 737 5246
akadeemia@akadeemia.ee;
jaak.jarv@ut.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

ASTRONOOMIA JA FÜÜSIKA OSAKONNA JUHATAJA

Marco Kirm

Tel 737 4629
marco.kirm@ut.ee
Tartu ülikool
W. Ostwaldi, 50411 TARTU

INFORMAATIKA JA TEHNIKATEADUSTE OSAKONNA JUHATAJA

Jakob Kübarsepp

Tel 620 3354
jakob.kubarsepp@taltech.ee
Tallinna tehnikaülikool
Ehitajate tee 5, 19086 TALLINN

BIOLOOGIA, GEOLOOGIA JA KEEMIA OSAKONNA JUHATAJA

Toomas Asser

Tel 737 5600
Faks 737 5440
rektor@ut.ee
Tartu ülikool
Ülikooli 18, 50090 TARTU

HUMANITAAR- JA SOTSIAALTEADUSTE OSAKONNA JUHATAJA

Valter Lang

Tel 737 5652
valter.lang@ut.ee
Tartu ülikool
Jakobi 2, 51014 TARTU

Kantselei Tallinnas ja Tartus

Piret Suurväli

kantselei juhataja

Tel 504 8219
piret.suurvali@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Eha Inkinen

vastutav sekretär

Tel 644 2129
eha.inkinen@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Rein Vaikmäe

presidendi teadusnõunik

Tel 502 2816
rein.vaikmae@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Jüri Engelbrecht

välissuhete nõunik

Tel 620 4160
je@ioc.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Marti Aavik

presidendi avalike suhete nõunik

Tel 5394 6878
marti.aavik@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Tiina Rahkama

juhatuse sekretär ja peasekretäri abi

Tel 645 0712
tiina.rahkama@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Terje Tuisk

arendusjuht

Tel 511 0356
terje.tuisk@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Krista Tamm

kommunikatsioonijuht

Tel 5343 3341
krista.tamm@akadeemia.ee
W.Struve 2, 51003 TARTU

Erle Rikmann

ISC Euroopa võrgustiku tegevjuht

Siiri Jakobson

infojuht

Tel 631 1071
siiri.jakobson@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Ülle Raud

koostöö juht

Tel 645 1925, 504 2659
ylle.raud@akadeemia.ee;
foreign@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Ülle Sirk

vastutav koordinaator Tartus

Tel 742 0504, 511 6987 ylle.sirk@akadeemia.ee
W.Struve 1-364, 50091 TARTU

Kristi Toomson

finantsjuht

Tel 5345 3305
kristi.toomson@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Kerdi Raud

riigiõiguse sihtkapitali tegevuht

Tel 529 6276
kerdi.raud@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Silja Kala

kantselei referent ja riigiõiguse sihtkapitali referent

Tel 516 6174
silja.kala@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Margit Lehis

veebihaldur

Tel 520 3270
margit.lehis@akadeemia.ee
W.Struve 2, 51003
TARTU

Sulev Kuiv

haldusjuht

Tel 526 6316
sulev.kuiv@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Administraator-valvur

Tel 645 3821
Kohtu 6, 10130 TALLINN