Kontakt

Juhatus

PRESIDENT

Tarmo Soomere

Telefon: 644 2149
tarmo.soomere@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

ASEPRESIDENT

Arvi Freiberg

Telefon: 5645 3175
arvi.freiberg@ut.ee
Tartu ülikool
W. Ostwaldi 1, 50411 TARTU

ASEPRESIDENT

Mart Kalm

Telefon: 513 6274
mart.kalm@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

PEASEKRETÄR

Jaak Järv

Telefon: 502 8329, 737 5246
akadeemia@akadeemia.ee;
jaak.jarv@ut.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

ASTRONOOMIA JA FÜÜSIKA OSAKONNA JUHATAJA

Marco Kirm

Telefon: 737 4629
marko.kirm@ut.ee
Tartu ülikool
W. Ostwaldi, 50411 TARTU

INFORMAATIKA JA TEHNIKATEADUSTE OSAKONNA JUHATAJA

Jakob Kübarsepp

Telefon: 620 3354
jakob.kubarsepp@taltech.ee
Tallinna tehnikaülikool
Ehitajate tee 5, 19086 TALLINN

BIOLOOGIA, GEOLOOGIA JA KEEMIA OSAKONNA JUHATAJA

Toomas Asser

Telefon: 737 5600
Faks: 737 5440
rektor@ut.ee
Tartu ülikool
Ülikooli 18, 50090 TARTU

HUMANITAAR- JA SOTSIAALTEADUSTE OSAKONNA JUHATAJA

Valter Lang

Telefon: 737 5652
valter.lang@ut.ee
Tartu ülikool
Jakobi 2, 51014 TARTU

Kantselei Tallinnas ja Tartus

Jaak Järv

peasekretär

Telefon: 502 8329, 737 5246
akadeemia@akadeemia.ee;
jaak.jarv@ut.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Eha Inkinen

vastutav sekretär

Telefon: 644 2129
eha.inkinen@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Rein Vaikmäe

presidendi teadusnõunik

Telefon: 502 2816
rein.vaikmae@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Jüri Engelbrecht

välissuhete nõunik

Telefon: 620 4160
je@ioc.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Tiina Rahkama

juhatuse sekretär ja peasekretäri abi

Telefon: 645 0712
tiina.rahkama@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Ülle Sirk

vastutav koordinaator Tartus

Telefon: 742 0504, 511 6987 ylle.sirk@akadeemia.ee
W.Struve 1-364, 50091 TARTU

Piret Suurväli

kantselei juhataja

Telefon: 504 8219
piret.suurvali@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Terje Tuisk

arendusjuht

Telefon: 511 0356
terje.tuisk@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Siiri Jakobson

infojuht

Telefon: 631 1071
siiri.jakobson@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Ülle Raud

koostöö juht

Telefon: 645 1925, 504 2659
ylle.raud@akadeemia.ee;
foreign@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Margit Lehis

veebihaldur

Telefon: 518 0370
margit.lehis@akadeemia.ee
W.Struve 2, 51003
TARTU

Silja Kala

kantselei referent ja riigiõiguse sihtkapitali referent

Telefon: 516 6174
silja.kala@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Marika Pärn

pearaamatupidaja

Telefon: 644 3054
marika.parn@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Sulev Kuiv

haldusjuht

Telefon: 526 6316
sulev.kuiv@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Administraator-valvur

Telefon: 645 3821
Kohtu 6, 10130 TALLINN