Õpilaste teadusseminar 2026 Viitnal

Järjekorras juba 22. õpilaste teadusseminar toimub Lääne-Virumaal Viitna puhkekeskuses 12.–14. augustini 2026.

Seminari sisuline programm (täpse programmi lisame juunis) algab kolmapäeval, 12. augustil kell 14.00 ja lõpeb reedel, 14. augustil kell 13.15.

Seminarile olid oodatud kõik huvilised 8.–12. klasside õpilased. Registreeruda saab siin.

Teema: „Aru ja tehisaru“

Toimumiskoht. Seminar toimub Viitna puhkekeskuses, suures osas vabas õhus, aga siiski vihma eest varjus. Osalejate majutus ja toitlustamine on korraldatud samuti Viitna puhkekeskuses.

Hind. Seminaril osalemine, majutus, toit ja transport on osalejatele tasuta.

Transport. Soovijatele tellime tasuta bussi, millega saab 12. augustil Tallinnast Viitnale ja 14. augustil tagasi Tallinnasse. Buss väljub Tallinnast (bussijaama kõrval asuvast Juhkentali tn linnaliinibusside 23 ja 54 peatusest „Bussijaam“) kolmapäeval, 12. augustil kell 12.45. Reedel, 14. augustil jõuab Tallinnasse tagasi ~14.30.
Muu transpordikulu, sh piletid Tallinnasse tellitud bussile ja tagasi, hüvitatakse peale seminari kuludokumentide alusel (bussi- või rongipiletid, kütusetšekk). Kulude hüvitamise vorm.
NB! Isikliku sõiduauto kasutamine hüvitatakse vaid juhul, kui see on majanduslikult põhjendatud ja/või muud transpordivõimalust ei ole.

Täpsema info majutuse, transpordi, esinejate jms kohta saadame registreerunutele hiljemalt augusti alguses.

Lisateave. Terje Tuisk, Eesti teaduste akadeemia arendusjuht, terje.tuisk@akadeemia.ee, tel 511 0356 või Margit Lehis, margit.lehis@akadeemia.ee, tel 520 3270.