Õpilaste teadusseminar 2021

Õpilaste teadusseminar toimub Lääne-Virumaal Viitna puhkekeskuses 8.–10. augustini 2021.

TEEMA. Seminari keskne teema on ELU, mida erinevate valdkondade teadlased oma eriala seisukohalt vaatlevad – osalejad saavad teada, mida mõistavad elu all näiteks matemaatikud, keemikud, füüsikud, bioloogid, arheoloogid ja psühholoogid. Osalejad saavad teadlastega koos ELU analüüsida ja neile ka vastu vaielda.

AJAKAVA. Seminar algab 8. augustil kell 14.00 ja lõppeb 10. augustil kell 13.00.

ESINEJAD

INTERAKTIIVNE VAHEHARJUTUS

OSALEJAD. Seminarile on oodatud kõik huvilised 8.–12. klasside õpilased.

Erilisele aastale kohaselt on osalejate arv piiratud. Seminari toimumise ajal tagavad korraldajad kõik turvanõuded, mis seotud COVID-19 vältimisega.

KOHT. Seminar toimub Viitna puhkekeskuses, suures osas vabas õhus, aga siiski vihma eest varjus. Osalejate majutus ja toitlustamine on korraldatud samuti Viitna puhkekeskuses.

HIND. Seminaril osalemine, majutus, toit ja transport on osalejatele tasuta.

TRANSPORT.

  • Tallinnast (Haigekassa maja eest, aadressil Lastekodu 48) väljub pühapäeval (8. august) kell 12.45 tellitud tasuta buss Viitnale, millega pärast seminari (10. august) Tallinnasse tagasi saab.
  • Muu transpordikulu hüvitatakse dokumentide alusel (bussi- või rongipiletid, kütusetšekk). NB! Isikliku sõiduauto kasutamine hüvitatakse ainult juhul, kui see on majanduslikult põhjendatud või muud transpordivõimalust ei ole.

Lisainformatsioon Terje Tuisk, Eesti teaduste akadeemia arendusjuht, terje.tuisk@akadeemia.ee, tel 511 0356 ja
Margit Lehis, margit.lehis@akadeemia.ee, tel 520 3270.