Seminar “The Role of Fuel Cell and Hydrogen Technology in Delivering Energy Security for Europe”

06.09.2017

EL 7. raamprogrammi IAPP-projekti “HELTSTACK” tegevuste raames toimub KBFI, VTT ning Elcogeni Eesti ja Soome ettevõtete ühisel korraldamisel Tallinnas rahvusvaheline seminar teemal "The Role of Fuel Cell and Hydrogen Technology in Delivering Energy Security for Europe” / “Kütuseelement- ja vesiniktehnoloogia roll Euroopa energiaturvalisuse tagamisel”.


Kolmapäeval, 13. septembril Eesti Teaduste Akadeemia saalis toimuva seminari eesmärk on anda ülevaade viimastest arengutest energiatehnoloogia ja -turvalisuse valdkonnas. Ettekanded annavad hea ülevaate uute tehnoloogiate ökonoomikast ja rollist tuleviku energiasüsteemides, samuti praktikasse rakendamisest. Esinejad on rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased ning tehnoloogiaettevõtete tippjuhid.
 
Seminarile oodatakse osalema kõiki valdkonnast huvitatuid nii teadusasutustest ja ettevõtetest kui avaliku sektori organisatsioonidest ning vabaühenduste seast. Seminari töökeel on inglise keel. Osalemine on kõigile tasuta!

Oma osavõtusoovist palutakse teatada hiljemalt 8. septembriks (k.a.) aadressil piret.jakobson@elcogen.com või telefonil +372 634 6750.
 
Vt seminari päevakava SIIN.