Kantselei Tallinnas ja Tartus


Jaak Järv, peasekretär
Telefon: 644 5810, 737 5246
akadeemia@akadeemia.eejaak.jarv@ut.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Eha Inkinen, vastutav sekretär
Telefon: 644 2149
eha.inkinen@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Anne Pöitel, peasekretäri abi  
Telefon: 644 8677
anne.poitel@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Rein Vaikmäe, presidendi nõunik
rein.vaikmae@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Tiina Rahkama,
juhatuse sekretär
Telefon: 645 0712
tiina.rahkama@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Ülle Sirk, juhatuse abisekretär Tartus   
Telefon: 697 7453, 742 0504, 511 6987
ylle.sirk@akadeemia.ee
Lossi 36-117/118, 51003 TARTU

Ebe Pilt, avalikud suhted   
Telefon: 644 5151
ebe.pilt@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Piret Suurväli, peaspetsialist
Telefon: 645 2759
piret.suurvali@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Siiri Jakobson, peaspetsialist    
Telefon: 631 1071
siiri.jakobson@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Ülle Rebo, vanemspetsialist    
Telefon: 645 0711
ylle.rebo@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Helle-Liis Help, keeletoimetaja    
Telefon: 644 4739
helle-liis.help@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Ülle Raud, sekretär   
Telefon: 645 1925
ylle.raud@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN
  

Marika Pärn, pearaamatupidaja  
Telefon: 644 3054
marika.parn@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Sulev Kuiv, haldur
Telefon: 526 6316
sulev.kuiv@akadeemia.ee
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Kantselei
Telefon: 504 2659
Faks: 645 1829
Kohtu 6, 10130 TALLINN

Administraator-valvur  
Telefon: 645 3821
Kohtu 6, 10130 TALLINN